Mesut Güney
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mesut Güney

Mesut Guney Fan Club

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Müge Boz Hakkında Düşünceleriniz

5 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Müge Boz Hakkında Düşünceleriniz Empty
MesajKonu: Müge Boz Hakkında Düşünceleriniz   Müge Boz Hakkında Düşünceleriniz Icon_minitimeSalı Haz. 26, 2007 11:03 am

(....)
https://mesutguney.yetkin-forum.com
miray_mesut
Admin
miray_mesut

MesajKonu: Geri: Müge Boz Hakkında Düşünceleriniz   Müge Boz Hakkında Düşünceleriniz Icon_minitimeÇarş. Haz. 27, 2007 6:06 pm

müge hakkında aslında ne söylesem hos olmaz cünkü onu fazla tanımıyorum ama fanatik fbli olduğu anlasılıyor.. Smile
http://www.mesutguney.yetkin-forum.com
Yagmur_manyagi

Yagmur_manyagi

MesajKonu: Geri: Müge Boz Hakkında Düşünceleriniz   Müge Boz Hakkında Düşünceleriniz Icon_minitimePerş. Haz. 28, 2007 9:45 am

Müge çok iyi ve çok tatlı bi kız mügeyide çok seviorum =)
mügemania

MesajKonu: Geri: Müge Boz Hakkında Düşünceleriniz   Müge Boz Hakkında Düşünceleriniz Icon_minitimePaz Tem. 01, 2007 3:09 pm

müge mi düşünmek mi o düşünülmeye bile kıyılmıycak kadar güzel onu öyle çok seviyorumki bilgisayarımın her yeri onun resimleriyle kaplı odamda öyle seniiii çok seviyoruuuuuummmmm mügeeeee kelimeler yetmezzz hatta önce seni sonra galatasarayı seviyorum seni bir kere de olsa görme şansım var mı o şansı bana 1 kere verir misin geceleri hep rüyama giriyosun hep hep seni görüyorum inş bu mesajı mı okuyosundur ablacım seni çok seviyorum inşallah bir daha ki survivor a da katılırsın seni tv de hep görürüz şimdilik bu kadar ablacım sen hep gül gülmek sana çok yakışıyo kendine çok iyi bak
mügemania

MesajKonu: Geri: Müge Boz Hakkında Düşünceleriniz   Müge Boz Hakkında Düşünceleriniz Icon_minitimePaz Tem. 01, 2007 3:11 pm

ya müge ablacım nolur seni bir kere görim inş bu mesajlarımı okuyosundur mmüge ablacım seni 1 kere görim başka bişey istemiyorum nerde olursan ol söz gelicem yeterki bir kere görim seni
rabiş

rabiş

MesajKonu: Geri: Müge Boz Hakkında Düşünceleriniz   Müge Boz Hakkında Düşünceleriniz Icon_minitimePaz Tem. 01, 2007 6:13 pm

[b]bizi kırmayıp geldiğin için çok teşekkürler seni tanımıyorum o yüzden hakkında yorum yapmam doğru olmaz ama bizi kırmadığın ve buraya geldiğin için teşekkürler Very Happy

Müge Boz Hakkında Düşünceleriniz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-